Rozpis  1. MLMF 2024 - JAR
1. kolo  
06/04/2024 SO - 08:00 FC CMC stav - Skaleš roz. delegovany
SO - 09:30 Sparta - FC Schipro delegovany
SO - 11:00 Bambariaci - Edson delegovany
SO - 12:30 AC Karak - BOZiPo delegovany
07/04/2024 NE - 08:00 FC CCM Citron - T-klub delegovany
NE - 09:30 AC Roma - K 2 delegovany
NE - 11:00 Rivals - Zel delegovany
2. kolo  
13/04/2024 SO - 08:00 BOZiPo - FC CCM Citron roz. delegovany
SO - 09:30 K 2 - Rivals delegovany
SO - 11:00 T-klub - AC Roma delegovany
SO - 12:30 Skaleš - Zel delegovany
14/04/2024 NE - 08:00 Edson - AC Karak delegovany
NE - 09:30 FC Schipro - Bambariaci delegovany
NE - 11:00 FC CMC stav - Sparta delegovany
3. kolo  
20/04/2024 SO - 08:00 Bambariaci - FC CMC stav roz. delegovany
SO - 09:30 Sparta - Skaleš delegovany
SO - 11:00 AC Karak - FC Schipro delegovany
SO - 12:30 FC CCM Citron - Edson delegovany
21/04/2024 NE - 08:00 AC Roma - BOZiPo delegovany
NE - 09:30 Rivals - T-klub delegovany
NE - 11:00 Zel - K 2 delegovany
4. kolo  
27/04/2024 SO - 08:00 Skaleš - K 2 roz. delegovany
SO - 09:30 T-klub - Zel delegovany
SO - 11:00 BOZiPo - Rivals delegovany
SO - 12:30 Edson - AC Roma delegovany
28/04/2024 NE - 08:00 FC Schipro - FC CCM Citron delegovany
NE - 09:30 FC CMC stav - AC Karak delegovany
NE - 11:00 Sparta - Bambariaci delegovany
5. kolo  
04/05/2024 SO - 08:00 AC Karak - Sparta roz. delegovany
SO - 09:30 Bambariaci - Skaleš delegovany
SO - 11:00 FC CCM Citron - FC CMC stav delegovany
SO - 12:30 AC Roma - FC Schipro delegovany
05/05/2024 NE - 08:00 Rivals - Edson delegovany
NE - 09:30 Zel - BOZiPo delegovany
NE - 11:00 K 2 - T-klub delegovany
6. kolo  
11/05/2024 SO - 08:00 Edson - Zel roz. delegovany
SO - 09:30 BOZiPo - K 2 delegovany
SO - 11:00 Skaleš - T-klub delegovany
SO - 12:30 FC Schipro - Rivals delegovany
12/05/2024 NE - 08:00 FC CMC stav - AC Roma delegovany
NE - 09:30 Sparta - FC CCM Citron delegovany
NE - 11:00 Bambariaci - AC Karak delegovany
7. kolo  
18/05/2024 SO - 08:00 Zel - FC Schipro roz. delegovany
SO - 09:30 FC CCM Citron - Bambariaci delegovany
SO - 11:00 AC Roma - Sparta delegovany
SO - 12:30 Rivals - FC CMC stav delegovany
19/05/2024 NE - 08:00 AC Karak - Skaleš delegovany
NE - 09:30 K 2 - Edson delegovany
NE - 11:00 T-klub - BOZiPo delegovany
8. kolo  
25/05/2024 SO - 08:00 Sparta - Rivals roz. delegovany
SO - 09:30 Edson - T-klub delegovany
SO - 11:00 FC Schipro - K 2 delegovany
SO - 12:30 Skaleš - BOZiPo delegovany
26/05/2024 NE - 08:00 FC CMC stav - Zel delegovany
NE - 09:30 Bambariaci - AC Roma delegovany
NE - 11:00 AC Karak - FC CCM Citron delegovany
9. kolo  
01/06/2024 SO - 08:00 T-klub - FC Schipro roz. delegovany
SO - 09:30 AC Roma - AC Karak delegovany
SO - 11:00 Rivals - Bambariaci delegovany
SO - 12:30 Zel - Sparta delegovany
02/06/2024 NE - 08:00 K 2 - FC CMC stav delegovany
NE - 09:30 FC CCM Citron - Skaleš delegovany
NE - 11:00 BOZiPo - Edson delegovany
10. kolo  
08/06/2024 SO - 08:00 FC CCM Citron - AC Roma roz. delegovany
SO - 09:30 FC Schipro - BOZiPo delegovany
SO - 11:00 FC CMC stav - T-klub delegovany
SO - 12:30 Sparta - K 2 delegovany
09/06/2024 NE - 08:00 Bambariaci - Zel delegovany
NE - 09:30 AC Karak - Rivals delegovany
NE - 11:00 Skaleš - Edson delegovany
11. kolo  
15/06/2024 SO - 08:00 Edson - FC Schipro roz. delegovany
SO - 09:30 Rivals - FC CCM Citron delegovany
SO - 11:00 Zel - AC Karak delegovany
SO - 12:30 K 2 - Bambariaci delegovany
16/06/2024 NE - 08:00 T-klub - Sparta delegovany
NE - 09:30 BOZiPo - FC CMC stav delegovany
NE - 11:00 AC Roma - Skaleš delegovany
12. kolo  
22/06/2024 SO - 08:00 AC Karak - K 2 roz. delegovany
SO - 09:30 FC CMC stav - Edson delegovany
SO - 11:00 Sparta - BOZiPo delegovany
SO - 12:30 Bambariaci - T-klub delegovany
23/06/2024 NE - 08:00 Skaleš - FC Schipro delegovany
NE - 09:30 FC CCM Citron - Zel delegovany
NE - 11:00 AC Roma - Rivals delegovany
13. kolo  
29/06/2024 SO - 08:00 Rivals - Skaleš roz. delegovany
SO - 09:30 Zel - AC Roma delegovany
SO - 11:00 K 2 - FC CCM Citron delegovany
SO - 12:30 T-klub - AC Karak delegovany
30/06/2024 NE - 08:00 BOZiPo - Bambariaci delegovany
NE - 09:30 Edson - Sparta delegovany
NE - 11:00 FC Schipro - FC CMC stav delegovany

Rozpis FC CITRON 2024 vo formate PDF :

pdf.png, 1,4kB Rozpis FC CITRON 2024 - JAR

   .....